מדיניות פרטיות

שמירה על סודיות המידע אודות המשתמשת ואבטחת מידע

 כדי לרכוש מוצר באתר יש להזין פרטים כמפורט בסעיף "מסירת פרטים"  בתקנון באתר זה (להלן: "המידע").
המידע הנ"ל יישמר במאגר מידע וישמש לצורך ביצוע הרכישה. מעבר לשימוש הנ"ל החברה מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע ללא רשות המשתמשת אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. החברה תעשה שימוש במידע ותאפשר גישה אליו רק לצורך השירות הניתן על ידה ובכפוף לאמור בתקנון זה.
החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. על אף האמור לעיל, אם יאבד או אם יעשה במידע שימוש לא מורשה, וזאת עקב נסיבות שאינן בשליטת החברה ו/או עקב כוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למשתמשת ו/או לכל אדם אחר.

החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המשתמשים הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד.
החברה שומרת לעצמה את הזכות לפנות למשתמשת בדואר אלקטרוני, בעניין מידע בדבר מבצעים, פרסומות וכיו''ב, אלא אם המשתמשת ציינה בפני החברה כי אינה מעוניינת בכך.

החברה לא תעביר פרטים אישיים של המשתמשת לצד שלישי אלא במקרים המפורטים להלן:
המשתמשת ביצעה מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע בחברה או בצדדים שלישיים כלשהם.
המשתמשת עשתה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לסייע לביצוע מעשה כזה.
המשתמשת הפרה את תנאי תקנון זה או כל הסכם אחר עם החברה או מי מטעמה.
ניתן צו שיפוטי המורה לחברה למסור את פרטי המשתמשת.
בכל מקרה של סכסוך, מחלוקת או הליכים משפטיים, בין המשתמשת לבין החברה, אם וככל שיהיו.


אם אתם מאמינים שכל מידע שאנו מחזיקים הנוגע אליכם הוא אינו נכון או אינו מלא, אנא כתוב לנו בדוא"ל בהקדם האפשרי, לכתובת הדואר האלקטרוני  לעיל. ואנו מיד נתקן כל מידע שעשוי להיות שגוי.

אבטחה, קבצי עוגיות ומדיניות פרטיות באתר החברה

מהם קבצי עוגיות? (להלן: "cookie" )
קבצי עוגיות הם קבצי טקסט קצרים שנשמרים במחשב, בטלפון הנייד, או בכל מכשיר אחר עם גישה לאינטרנט, בכניסתך לאתר החברה . הן אינן מזיקות ולא מכילות מידע פרטי כגון כתובת המגורים שלך, תאריך לידה או פרטי כרטיס האשראי שלך. קבצי עוגיות מהווים חלק חיוני בתפקוד האתר שלנו. חלק מקבצי ה- עוגיות נדרשים על ידי האתר שלנו על מנת לאפשר לך לבצע רכישות, ואילו קבצי עוגיות אחרים מאפשרים לנו לספק לכם חווית גלישה משופרת ומותאמת אישית. עצם שימושך באתר מעיד על הסכמתך לשימוש בקבצי עוגיות.


הסיבות לשימוש בקבצי עוגיות באתר שלנו הן:

להרשות לך להיכנס בבטיחות לחשבונך במדריך החברה  ולבצע פעולות ב"חשבון שלי" כגון צפייה בפרטי הזמנה, ביצוע תשלומים וצפייה בדפי החשבון שלך.
בכדי לשמור את תוכן סל הקניות שלך בזמן הגלישה באתר ועל מנת לבצע רכישה.
בכדי לשמור את חלקי האתר שבהם ביקרת, מוצרים שצפית בהם וכמות הזמן שבילית בגלישה באתר, בנוסף למוצרים שרכשת.  החברה  משתמשת במידע זה לעזור לאתר להיות יותר ידידותי למשתמש, לפיתוח עיצוב האתר ולהמשיך לשפר את איכות השירות שלנו.

האם השימוש בקבצי עוגיות הוא בטוח?
כן.  המידע המאוחסן בקבצי עוגיות הינו בטוח ואנונימי. הן אינן מכילות מידע העלול לזהות אותך אישית ואבטחת החשבון שלך לעולם לא בסכנה.

האם ניתן לחסום קבצי עוגיות ?
באתר החברה  משתמשים בקבצי עוגיות כדי לוודא שלקוחותינו באינטרנט יקבלו מאיתנו את רמת השירות הגבוהה ביותר. למרות זאת, כחלק ממדיניות הפרטיות והאבטחה שלנו, נדרשת הסכמתכם לשימוש בהם. אם ברצונך לבטל את הסכמתך, או לקבל הודעה לפני כל פעם שקובץ עוגיות עומד להיכנס לשימוש, עליך לשנות את הגדרות הדפדפן שלך על מנת למנוע מאיתנו לאחסן קבצי עוגיות בכונן הקשיח של המחשב שלך. לקבלת מידע אודות נטרול קבצי עוגיות , פנה לסעיף ה"עזרה" בדפדפן שלך דרך סרגל התפריט. יש לציין שאם החלטת לא להסכים לשימוש בקבצי עוגיות, חווייתך באתר תפגע מאוד וחלקים חיוניים באתר, לרבות (ללא הגבלה) הוספת פריטים לסל הקניות שלך וגישה לחשבונך, לא יתפקדו כלל. 


פרטיות


החברה  מחויבת לפעול לפי החוק להגנת הנתונים 1998 והיא פרסמה מדריך זה כדי לעזור לך להבין כיצד ומדוע תאסוף החברה  מידע ממך, למי ייחשף מידע זה ומהן הזכויות שלך. באפשרותך לגשת לדף הבית של האתר שלנו ולגלוש באתר בלי לחשוף את הנתונים האישיים שלך. אולם, בעת ההרשמה לאתר החברה  תתבקש לספק מידע מסוים על עצמך. 

איזה מידע אנו אוספים וכיצד אנו מקבלים אותו? 

אנו אוספים מידע באחת משתי הדרכים, ישירות ממך בעת ההרשמה לאתר שלנו
אם תבחר להירשם לאתר שלנו, תתבקש לספק לנו מידע מסוים עליך, כגון שם, כתובת, מספר טלפון וכתובת דוא"ל, כדי שנוכל לעבד ולהשלים את ההזמנה שלך, להודיע לך על מצב ההזמנה ולשלוח לך מידע לגבי המבצעים וההצעות המיוחדות שלנו. 

כיצד אנו משתמשים במידע שלך? 
אנו משתמשים במידע שאנו אוספים עליך כדי: 
לעבד את ההזמנות שלך
להודיע לך על השיפורים בשירותים שלנו, כגון שינויים באתר, שירותים חדשים ומבצעים שעשויים לעניין אותך. 
אתה מסכים לכך שאנו עשויים להשתמש במידע אישי כדי לבצע בדיקות נאותות למניעת הונאות. מידע אישי שתספקי עשוי להיחשף לסוכנות אשראי ולסוכנות למניעת הונאות שיוכלו לתעד מידע זה. אם אפשרת לנו לשלוח לך מידע לגבי המוצרים והשירותים שלנו בטלפון, בדוא"ל או בכתבהחברה תעשה זאת בהתאם לחוקי הפרטיות והתקשורת האלקטרונית 2003 ובהתאם לנהליי התפעול של איגוד השיווק הישיר -  DMA.

שימוש במידע של חברות האשראי ושיתוף פרטי האשראי.
מטעמי אבטחה, אנו רשאים לשתף מידע עליך ועל התנהגות החשבון שלך עם חברות אשראי, בנקים ו/או  גורמי צד שלישי רלוונטיים. אנו רשאים גם להשתמש במידע שלך לשחזור התשלום או למעקב אחר חוב או הונאה. אנו נעביר את פרטי החשבונות המשתמטים מתשלום לחברות לגביית חוב.


למי חושפת החברה  את המידע שהיא אוספת?
אנו משתמשים במידע עליך לא רק למטרת אספקת מקום קניות וירטואלי. לכן אנו עשויים לחשוף את המידע שלך לגופים הבאים:


חברות  אשראי - למידע נוסף, עיין בסעיפים שלעיל.
נציגים משפטיים וחברות לגביית חוב למטרת מעקב אחר החייב ולגביית חוב.
חברות מהימנות כדי להשלים את הזמנתך או לעבד את הנתונים שלך בשמנו.

זכויותך במסגרת החוק להגנת הנתונים 1998
אתה רשאי לגשת לנתונים האישיים שלך שנמצאים באתר שלנו.

במידה והינך סבורה שיש טעות בנתונים שלך , אנא פני למנהל החנות. לגבי פתיחת קריאה בנושא אבטחה ופרטיות.

 איגוד השיווק הישיר (DMA)
החברה  מתאימה עצמה לחברות שבאיגוד השיווק הישיר  ועושה את מירב המאמצים  לפעול בהתאם לחוקי נהלי התפעול של איגוד השיווק הישיר משמעות הדבר היא שהחברה  פועלת לפי סטנדרטים מסחריים ברמה גבוהה שנועדו:


להגן על הפרטיות שלך.
להבטיח תשלומים מאובטחים.
לפרט לך את הדברים שהסכמת להם.
לטפל בתלונות.

החברה  גם עושה את מירב המאמצים לפעול בהתאם לנהליי התפעול של איגוד סוחרי הזמנות בדואר (MOTA) ותומכת בנהלי התפעול שלו. אנו מתחייבים לטפל בכל התלונות במהירות ותוך הגעה לשביעות רצון כל הצדדים גם יחד.

שינויים במדיניות הפרטיות
מדיניות הפרטיות שלנו נסקרת באופן מתמיד, ואנו מפרסמים את כל העדכונים בדף אינטרנט זה. עדכון אחרון במדיניות הפרטיות בוצע ב-18 יולי 2016.


שמירה על קשר
ברצוננו לעדכן אותך במידע לגבי הקולקציות החדשות, המבצעים והשיפורים באתר שלנואם אינך מעוניין שניצור איתך קשר, באפשרותך לבקש שנפסיק להשתמש במידע שלך ושנפסיק לשלוח לך מידע על-ידי פנייה בדואר האלקטרוני למנהל החנות. בזמן הטיפול בבקשתך, אתה עשוי להמשיך לקבל דיוור לפרק זמן קצר.

צור קשר
אם יש לך שאלות כלשהן בנושא מדיניות זו או בנושא השימוש בנתונים האישיים על-ידי  "
סטורקידס פאשיין , נא לכתוב למנהל החנות , לגבי פתיחת קריאה בנושא אבטחה ופרטיותFree Web Hosting